החברה

סליקה עם פלאקארד – שירות, ביטחון וחדשנות

מי אנחנו?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בתחום האשראי בכל הארץ. החברה מספקת פתרונות סליקה למעלה מ- 20 שנה ונותנת מענה מאובטח ומתקדם לארגונים גדולים וקטנים כאחד, כולל לאתרי אינטרנט במגוון פלטפורמות כגון וורדפרס, מג'נטו ועוד.

החזון של פלאקארד הוא לתת מענה מקיף הכולל את כל הפתרונות הנחוצים לבעלי עסקים וחברות. בדיוק מסיבה זו פלאקארד הינה אחת מבתי התוכנה הגדולים בארץ המתחזקת מחלקת פיתוח עם תותחי תוכנה אשר רואים לנגד עיניהם את חזון החברה ותמיד עובדים ושוקדים על פיתוח פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. חברת פלאקארד תמיד מתחדשת ומחדשת על מנת להביא ללקוחותיה את כל המעפטת הנדרשת.

החברה משלבת מחלקת פיתוח ושירות מקצועי, מהיר ואמין. אנו נותנים מענה ותמיכה בכל שלב ולכל שאלה ודואגים לזמינות מלאה עבור כל קהל לקוחותינו.

פלאקארד פועלת מאחורי הקלעים, דבר המאפשר לבית העסק לעבוד בצורה אוטומטית, ולבצע פעילות עסקית שוטפת ומהירה ללא בעיות.

החברה משיגה זאת באמצעות השקעה בפיתוח של פתרונות קלים לניהול ולהטמעה, אבטחת מידע חזקה, ממשקים הדוקים לכל תוכנות הניהול, ומיצוי של טכנולוגיות חדשות.

פלאקארד מאמינה כי מערכת הסליקה צריכה לתמוך בכל הפעילות העסקית, לא רק בעת החיוב, אלא גם לפניו וגם אחריו.

חברת פלאקארד מפתחת מגוון כלים אשר יאפשרו למנהלי כספים, מנהלי IT ובעלי עסקים עבודה יעילה ובטוחה יותר.

סליקה מותאמת ללקוח : פתרונות נקודתיים ובהתאמה אישית

לצד הפיתוח השוטף של פתרונות סליקה מתקדמים, פלאקארד מחזיקה במומחיות בהתאמת פתרונות נקודתיים לצרכים ארגוניים. לקוחות הזקוקים לפתרון ייחודי זוכים לליווי מלא ותמיכה מצוות הפיתוח של פלאקארד עד לזמן ההפעלה של מערכת סליקה אמינה ובטוחה, וגם לאחר מכן.

שיתופי פעולה

פלאקראד מאמינה כי שיתופי פעולה הם מפתח לפיתוח עסקי של ארגונים. פלאקארד מקדמת מגוון רחב של שיתופי פעולה עם חברות פיתוח תוכנות ניהול וחשבונות, מפתחי אתרי אינטרנט ומערכות מחשוב משלימות לעסקים ולארגונים.

פלאקארד פועלת ללא הפסקה במתן שירותים בכל המישורים הבאים: 

סל פתרונות מלא, ממשקי תוכנה ו API מתקדם, סליקה מאובטחת לאתרי אינטרנט, מסופוני סליקה בתקן EMV, אבטחת מידע חזקה, ממשקים מתקדמים כמעט לכל תוכנות הניהול, פיתוח ממשקים סליקה לתוכנות ניהול בהתאמה אישית ללקוח ועוד.

רוצים לקבל פרטים נוספים?
פלאקארד Ⓒ כל הזכויות שמורות 2021
לקבלת
הצעת
מחיר
נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.