ממשק סליקה פריוריטי

משתמשי Priority בישראל זוכים לפתרון חדש ומקיף להתאמות אשראי. פתרון CrediMatch מבית Pelecard נועד לספק מענה עבור ארגונים המחפשים פתרון יעיל לבקרת פעילות סליקת האשראי שלהם. זאת תוך חסכון במשאבים לצורך ביצוע התאמות, וניטור עסקאות על בסיס יומי. הפתרון משלב רמה טכנולוגית גבוהה המשתלבת במערכת ה- Priority וידע מקיף ונרחב אודות הצרכים של הנהלת החשבונות.

"מדובר בפתרון שצמח מהשטח" , אומרת קרן בראון צמיר, מנכ"לית פלאקארד. "פתרון שעונה בצורה מדויקת על בעיות העולות בתפעול השוטף של הנהלת חשבונות בארגונים. בעיות שפתרונן מביא לתפעול מדויק יותר של פעילות האשראי, למזעור כמות הטעויות, וגם חסכון במשאבי זמן וכסף".

מודול התאמות האשראי ל- Priority מבצע באופן שוטף ובצורה אוטומטית השוואה בין החיובים לתקבולי האשראי המתקבלים בחברה, ונמצא בממשק מלא עם מערכת הניהול. בכך הוא מספק למנהלי הכספים שליטה ובקרה מלאים על פעילות האשראי, כולל ניהול הכחשת עסקאות, זיהוי בעיות בשידור, ניהול עמלות, ודוח תזרים מזומנים עתידי מדויק.

היתרון הגדול של מערכת ההתאמות נובע מהעדכון השוטף, המאפשר טיפול בזמן אמת בבעיות המתעוררות בפעילות האשראי. ארגונים רבים כיום מחכים לטפל בבעיות בפעילות האשראי רק בעת קבלת הדוחות מצד חברות האשראי. כתוצאה מכך הם מתמודדים עם עומסי עבודה גדולים בתקופות קצרות וטעויות הנובעות מעבודה ידנית.

בנוסף, מנהלי כספים ובעלי עסקים יכולים לצפות בכל רגע נתון בתזרים האשראי העתידי הנובע מתשלומים דחויים, ולקבל תמונת מצב אמיתית. ארגונים המנהלים מועדוני לקוחות באמצעות כרטיסי אשראי יכולים גם לבחון בקלות את ההכנסות מול העלויות של הפעלת המועדון.

"Priority היא אחת ממערכות הניהול המובילות כיום, והיא מספקת פתרון מצוין לארגונים בכל התחומים", אומרת קרן בראון צמיר. "אנו שמחים להציע לכל אותם ארגונים פתרון מקיף ואיכותי, שיאפשר להם לשפר את תפעול הפעילות הפיננסית, להיות תחרותיים יותר, וכמובן לחסוך בעלויות".

"פלאקארד מחויבת להמשיך ולפתח טכנולוגיות שיעניקו ללקוחותיה ייתרון אסטרטגי – בין אם מדובר בארגונים גדולים, עסקים קטנים או עסקים מקוונים. גם בפיתוח CrediMatch הקפדנו על יצירת פתרון כולל, הנתמך בטכנולוגיה מצוינת, שירות ואבטחת מידע", מסכמת בראון צמיר.

רוצים לקבל פרטים נוספים?

פלאקארד - pelecard Ⓒ כל הזכויות שמורות 2024

לקבלת
הצעת
מחיר
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.