מערכת התאמות אשראי

מערכת התאמות כרטיס אשראי - 100% דיוק

בקרה מלאה ברמה יומית של פעילות אשראי
המערכת פותחה כדי לאפשר לארגונים בכל הגדלים לנהל את תזרים האשראי ברמה יומית, תוך חסכון ניכר בשעות עבודה. המערכת מציגה בזמן אמת אוסף מדדים לשליטה ובקרה של פעילות האשראי. – מערכת ההתאמות היא מקוונת ואינה דורשת התקנה או תחזוקה. המערכת מאפשרת לזהות ברמה יומית עסקאות שלא התקבל עבורן זיכוי מחברות אשראי כתוצאה מבעיות טכניות או טעויות אנוש.
טיפול יעיל בהכחשת עסקאות וביטולים

עם מערכת התאמות האשראי אין צורך לחכות למכתב מחברת האשראי כדי לטפל בהכחשת עסקאות. דוח במערכת מאפשר לאתר עסקאות שהוכחשו ולטפל בהם לפני שהן הופכות לחוב אבוד.

זיהוי אי התאמה בעמלות על פי הסכמים עם חברות אשראי

דוח שוטף במערכת ההתאמות מאפשר לבצע בקרה אודות העמלות הנגבות מחברות האשראי – בהתאם להסכם מול כל כרטיס אשראי או מועדון לקוחות.

שליטה בתזרים האשראי

מערכת הדוחות של המערכת מאפשרת לקבל תמונת מצב של התזרים האשראי הצפוי. כמו כן, ניתן לבצע ניתוח מדויק של עלות מול הכנסות מחברות בתוכנית מועדוני לקוחות.

שירות התאמות כרטיסי אשראי נועד לוודא את השלמתה של כל עסקת אשראי שהתבצעה בחברה. הפתרון מבצע השוואה אוטומטית בין העסקאות ששודרו מצד העסק אל חברות האשראי, לבין התקבולים שהגיעו אל חשבון הבנק של בית העסק. הפתרון מאפשר לאתר במהירות, ועל בסיס יומי, עסקאות שלא שודרו כראוי, עסקאות שבוטלו מסיבה כלשהי מצד הלקוח, טעויות אנוש בתהליך או בעיות בגביית עמלות מצד חברת האשראי.
הפתרון יכול לחסוך זמן וכסף עבור ארגונים המבצעים כמות ממוצעת של עסקאות אשראי בכל חודש, ללא קשר לגודל החברה מבחינת מספר עובדים או לקוחות. הפתרון חשוב במיוחד עבור לקוחות המבצעים כמות גדולה של עסקאות אשראי, ארגונים המבצעים עסקאות מורכבות (כגון פריסת תשלומים), וכן ארגונים המפעילים מועדוני לקוחות בחברות האשראי. הפתרון חוסך זמן עבודה הנדרש לביצוע התאמות ידניות, ומאפשר לחסוך בכסף בזכות מניעת טעויות, והחמצת עסקאות שלא התקבל תשלום עבורן.
מערכת התאמות אשראי פועלת בשני מודלים – האחד בצורת שירות אינטרנטי מלא, ובשני באמצעות מודול ממשק למערכות ניהול חשבונות. ארגונים המפעילים מערכות SAP, Priority ואחרות, נהנים באמצעות המודול להמטעה חלקה של התאמות האשראי בתוך המערכת, וסנכרון מלא בין שידורים לתקבולים, ברמה יומית.
קבצי פקודות יומן מחליפים את ההקלדה הידנית שמטרתה סגירת הכרטסות הרלוונטיות במערכת הנהלת החשבונות. אנו מייצרים עבור בית העסק את פקודות היומן באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם ובהתאמה מלאה לחשבוניות חברות האשראי.
אבטחת מידע היא דרישה ראשונה עבור חברה העוסקת בחשבונאות ובסליקת אשראי. הפתרון מבוסס על תשתית מאובטחת מקצה לקצה, הכוללת שרתי כספות והצפנת נתונים המועברים בין הלקוח לשרת.
הצוות האיכותי מלווה את הארגון על להפעלה מלאה של המערכת באופן אוטומטי. התהליך כרוך בהתחברות חד-פעמית לשירות קבלת הקבצים של חברות האשראי/ניכיון. נגדיר עבורך חשבון במערכת ותוכל לצפות בדוחות השונים באופן עצמאי בכל רגע נתון.
הכחשת עסקה הוא מנגנון להגנה על הצרכן, לקוח חברת האשראי. לאחר ביצוע עסקת אשראי, הלקוח יכול להודיע לחברת האשראי כי הוא לא ביצע אותה, ונטל ההוכחה נופל על בעל העסק. פתרון התאמות האשראי מסייע לחסוך בזמן וכסף, באמצעות טיפול מהיר בהכחשת עסקה מצד לקוח – עם איתור מהיר של החשבונית הרצויה.
רוצים לקבל פרטים נוספים?
פלאקארד Ⓒ כל הזכויות שמורות 2023
לקבלת
הצעת
מחיר
נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.