הדרך אל סליקה באינטרנט – דברים שעסקים אלופים עושים

בודדים בהיסטוריה באמת המציאו את הגלגל. קחו את סטיב ג'ובס לדוגמא, כאשר הוא פיתח את המחשב האישי הראשון, אפל, הוא הצליח לזהות גורמים מצליחים שאחרים פיתחו, ופשוט ידע לחבר אותם נכון לחזון שלו. את עכבר המחשב שכל כך אפיין את אפל בשנותיה הראשונות פיתחו אנשים אחרים. באופן דומה אנשי עסקים וממציאים גדולים ורבים לקחו עבודות ופיתוחים וידעו להתאים אותם. הדברים נכונים במיוחד בעידן בו מידע רב, כמו המאמר הזה, פשוט זמין לכם באינטרנט בחיפוש של מספר שניות. לא סתם גוגל בחרו במוטו "עמדו על כתפי ענקים" במנוע החיפוש האקדמי שלה. ביטוי שנטבע כבר בצרפת של המאה ה- 12, ונכון עד היום.

  1. כאשר אנו ניגשים להקים חנות באינטרנט וסליקה מקוונת, אין צורך להמציא את הגלגל, פשוט להסתכל מה עושים עסקים מצליחים. ואנחנו כאן בשביל לעזור עם זה:מיקוד, מיקוד ומיקוד. אם בעולם הממשי החיפזון הוא מהשטן, אז באינטרנט הפיזור הוא מהשטן. הוא גורם לאנשים לפספס את היעד שאתם רוצים שהם יעשו – יסלקו באתר שלכם. בכל אינטראקציה עם הלקוחות– מהפרסום הראשוני ועד עמוד המכירה באתר – המסר צריך להיות אותו מסר, העיצוב באותו סגנון, כל הפרטים זהים, והיעד – היעד חייב להיות כל הזמן מול העיניים, בלי הסחות דעת. לקוח שנכנס לאתר שלכם כדי לקנות נעליים כחולות חייב לראות כאלה כל הזמן מול העיניים – כל מסיח אחר יגרום לו לאבד ריכוז. בגלל זה עמודי נחיתה הם כה יעילים.
  2. ספרו סיפור. למותגים המצליחים ביותר באינטרנט יש סיפור מאחוריהם.
    לפני שהם מבצעים רכישה, הגולשים רוצים לדעת בדיוק ממי הם קונים. אם מדובר במותג גדול, אז אין בעיה, אבל אם מדובר במותג חדש ובלתי מוכר, הם יחשבו פעמיים ושלוש לפני שיקנו. כדאי להסתכל מה עושים יזמים בקמפיינים של גיוס המונים ברשת – כיצד המצליחים שבהם מספרים את הסיפור שלהם – מי הם, מה מניע אותם, למה הם עושים את הדברים – כך ניתן לחבר את הגולשים אל הסיפור שלהם.
  3.  לא טוב היות הגולש לבדו. כשאתה גולש באתרים המצליחים באינטרנט אתה מרגיש שאתה לא לבד – שיש עוד גולשים שעושים זאת ורכשו באתר. אם מדובר בהמלצות או בהתראות על כך ש-X אנשים קנו עד עכשיו את הקופון, או פשוט לייקים למוצר. נכון שבאינטרנט לא הכל אמין, אבל מסר ועוד מסר כזה מחלחלים בהדרגה.
  4. סליקה בטוחה באינטרנט. האינטרנט מלא סכנות ואיומים. החל מאיומים שמסוגלים להשבית מערכות של ארגונים שלמים ואפילו תשתיות חשמל, ועד איומים מזעריים כמו קוד זדוני שרק מציג פרסומות מציקות במחשב. בין אלה לאלה, יש גורמים עוינים רבים – חלקם מתוחכמים וחלקים פחות – שמחפשים להשיג פרטי כרטיסי אשראי והלשתמש בהם כדי להעשיר את חשבון הבנק הפרטי שלהם. הצלחה שלהם היא פגיעה בלקוחות שלכם, וגרוע מכך היא פגיעה במוניטין של העסק שלכם.עסקים מצליחים יודעים שצריך לדאוג גם בפני אירועים שכיחים יחסית, אך כאלה שיכולים לגרום לפגיעה אנושה אם הם מתרחשים. כדי להבטיח ללקוחות שלהם שהם בטוחים, עסקים מצליחים בוחרים בסליקה עם תקן PCI DSS Level 1. רמת ההגנה הגבוהה ביותר שדורשות חברות האשראי. עם סליקה אחראית שכזו פרטי האשראי מעולם לא נשמרים באתר, ועוברים לחברות האשראי באפיקים מאובטחים.

הצלחה במכירות מקוונות דורשת דאגה להרבה מרכיבים שונים, אבל בסופו של דבר רובם חשופים, ומחקר של האתרים המלציחים בתחומם יוביל להצלחה גם אצלכם.
מומחי פלאקארד זמינים כדי לייעץ בנושא סליקה באינטרנט והתאמות אשראי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
רוצים לקבל פרטים נוספים?
פלאקארד Ⓒ כל הזכויות שמורות 2021
  | TOVANA| A.Y | All right Reserved קידום אתרים, בניית אתרים ומערכות דיגיטליות מתקדמות 0733753131
לקבלת
הצעת
מחיר
נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.