התאמות אשראי

למה עסק חייב מערכת התאמות אשראי?

רוב העסקים עושים היום את העסקאות שלהם באמצעות סליקות אשראי, בעקבות כך יש לעשות התאמות אשראי ולוודא שאכן העסקאות בוצעו והכסף נכנס לחשבון הבנק של בעל העסק או לחלופין הוחזר. אז מה האפשרויות העומדות בפניך ומה הפתרון הטוב ביותר שעונה על צורך זה? 

התאמות אשראי על ידי מנהל החשבונות

אם עוד אין לכם מערכת התאמות אשראי, כנראה שאתם לא עושים זאת. או לחלופין מי שעושה זאת עבורכם הוא מנהל החשבונות שלכם. אתם שולחים למנהל החשבונות את העסקאות והוא אמור לבצע זאת באופן ידני ולעקוב אחר העסקאות והחשבוניות ששלחתם להם ולהתאים אותם להכנסות החודשיות.

נשמע פשוט נכון? אז זהו, שלא.

כל זה אכן היה יכול להיות פשוט אך כאשר מנהלים עסק מתמודדים עם כל מיני סוגי תשלומים: תשלום חודשי מלא, תשלומים, החזרים, ביטולים ועוד. 

ולכן, פתרון ידני שכזה אינו באמת יכול לעקוב אחר ההכנסות ולתת מידע מדויק. בנוסף, מנהלי החשבונות נאלצים לעשות עבודה כפולה ולבדוק פעמים רבות את ההכנסות מול חברות האשראי.

אז מה עושים?

מערכת התאמות אשראי : הפתרון הטוב ביותר

סליקה בינלאומית

הפתרון הטוב ביותר עבור כך הוא להתחבר למערכת התאמות אשראי. המערכת עושה זאת באופן אוטומטי. היא יודעת לעשות את החישוב הטוב ביותר ולטפל במערכת הכספים בצורה היעילה.

השירות שמערכת התאמות אשראי נותנת, נועד לוודא שכל עסקת אשראי בעסק הושלמה. המערכת משווה באופן אוטומטי בין העסקאות. עסקאות אשר נעשו בעסק אל חברת האשראי, לבין התקבולים בחשבון בנק העסק במידה של ביטולים או טעויות, המערכת מאתרת את הבעיות באופן מהיר מאוד ומאפשרת עבודה אפקטיבית ונוחה.

מערכת התאמות אשראי בחברת פלאקארד : כל היתרונות

  1. אבטחת מידע ברמה גבוהה – נתוני העסק שמורים בכל התהליך על ידי תשתית מאובטחת מקצה לקצה. 
  2. בקרה יומית על פעולות האשראי – מדובר במערכת מקוונת אשר פועלת באופן יומיומי במטרה לחסוך לכם שעות. על ידי המערכת תוכלו לראות בזמן אמת את כל נתוני האשראי ברמה היומיומית. על ידי הבקרה תוכלו להיות בשליטה על כל ביטול, הכחשת עסקה, בעיות טכניות או טעויות אנושיות.
  3. טיפול בהכחשות וביטולים של עסקאות – אתם כבר לא צריכים לחכות למכתבים מחברות האשראי על מנת לטפל בהכחשת אשראי. את כל העניינים האלו אפשר לעשות מיידית על ידי המערכת. 
  4. מתאים לכל עסק – מערכת התאמות אשראי נוחה לשימוש וידידותית למשתמש. המערכת מתאימה לכל עסק, מעסק קטן לתאגידים וחברות גדולות. 
  5. פקודות יומן אוטומטיות – המערכת מבצעת פקודות יומן באופן אוטומטי ללא צורך בטיפול ידני אנושי.

 

אז אם עוד לא התחברתם למערכת התאמות אשראי, זה הזמן. חברת 'פלאקארד' הינה החברה המתקדמת ביותר לסליקה ופתרונות אשראי. לפרטים נוספים, השאירו לנו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
רוצים לקבל פרטים נוספים?
פלאקארד Ⓒ כל הזכויות שמורות 2023
לקבלת
הצעת
מחיר
נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.