מסוף סליקת אשראי

למה יש צורך לשדרג את מסוף סליקת אשראי שלכם?

לא מעט עסקים פרונטליים ולא משנה מהו גודלם עדיין לא עברו לשימוש במסוף סליקת אשראי.

עבודה עם מסוף סליקת אשראי יכול להקל על עסקים רבים -איך? במאמר זה תגלו את התשובה לכך. בואו נתחיל.

מה זה מסוף סליקת אשראי?

מסוף סליקה היא מכשיר סליקה המאפשר לבתי עסק את האופציה לקבל כספים באמצעות כרטיסי אשראי. מסוף סליקת אשראי מאפשר סליקת כרטיסי אשראי בצורה בטוחה. הוא קורא את הכרטיס המגנטי שעל גב הכרטיס, מעביר את פרטי לש.ב.א (האחראית על אישור או דחיית עסקאות אשראי בארץ), ומחזיר הודעה האם העסקה אושרה או נדחתה. 

במסופוני הסליקה התומכים בתקן EMV, שבהן סכום הסליקה החל מ-300 ש"ח דורש שימוש בקוד הסודי של הלקוח לצורך אימות פרטים והגנה מהונאות אשראי. 

מכשיר סליקה, שהוא מסוף סליקת אשראי, יכול להגיע במגוון של מכשירים שאתם, בעלי העסקים, יכולים להשתמש, והם: קופה רושמת, טאבלט, מובייל, פינפד ועוד.

בפלאקארד מבינים כי לכל עסק ולא משנה מה גודלו יש צרכים משלו. אנו דואגים להבין את הצורך של העסק ולפיכך לספק לו את הפתרון האולטימטיבי עבורו. יש לנו מגוון רחב של פתרונות סליקה לעסקים המאפשרים לנו גמישות בהצעת הפתרונות ללקוחותינו.

פינפד
פינפד

למה צריך לשדרג את המסופונים שלכם?

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת כך היא גם משפיעה על תחום סליקת כרטיסי האשראי. עקב גיבוש התקן אבטחת המידע האחרון שגיבשו כל חברות סליקת האשראי הגדולות, והוא נקרא תקן EMV. חלו שינויים לא קטנים בתחום זה וחברות הסליקה היו צריכות להתאים עצמן לכך. 

מסופון EMV הינו דוגמה טובה לשינוי הטכנולוגי עליו אנו מדברים, ונותן אף סיבה לשדרג את המסופונים שלכם בעסק. מסופון EMV בנוי על תקן EMV. תקן זה הינו תקן של אבטחת מידע מתקדם למסופון תשלום חכם. מטרתו היא להקטין את כמות ההונאות בסליקת כרטיסי אשראי. במידה והלקוח שלכם מגיע לסכום עסקה החל מ-300 ש"ח עליו להשתמש בקוד הסודי שלו.

Pelecard פיתחה שירותים התומכים בתקן זה, ותוכלו למצוא אצלנו מגוון של מסופי סליקת אשראי כמו: מסופון פניפד.

למה לבחור בשירותי חברת פלאקארד?

פלאקארד מתמחה כבר מעל ל-30 שנה במתן פתרונות בתחום סליקת כרטיסי אשראי. לחברה יש מגוון פתרונות לסליקה הן דיגיטליים והן פרונטליים. 

חשוב לנו לספק שירות אדיב, מקצועי ואמין ללקוחותינו. שביעות הרצון שלכם חשוב לנו עד מאוד! דרכם אנו לומדים איך לשפר את השירותים שלנו בהתאם לצרכים שלכם. 

מעבר לכך אנו מציעים מספר שירותים נוספים, והם:

  • צוות עובדי חברה מקצועיים שיובילו אתכם למציאת פתרון לכל בעיה שתהיה לכם.
  • אופציה לשליחת חשבוניות חתומות למכשיר הנייד של הלקוח ע"י מערכת ניהול החשבונות שלכם.

לסיכום, מסוף סליקת אשראי הינו מכשיר סליקה המאפשר לבתי עסק לגבות כספים באמצעות כרטיסי אשראי. מסוף זה מאפשר סליקה לעסקים בצורה בטוחה. מסוף סליקה זה יכול להגיע במספר מכשירים שאותם אתם מכירים ויודעים לתפעל. 

ישנו צורך לשדרג את המסופונים שלכם בעסק לפי דרישות טכנולוגיות המשנות את פני השימוש במסופונים. 

מחפשים חברה המתמחה במתן שירותי סליקת כרטיסי אשראי? הגעתם אל המקום הנכון! אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו או להשאיר פרטים ונשמח לעזור לכם. מחכים לכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
רוצים לקבל פרטים נוספים?
פלאקארד Ⓒ כל הזכויות שמורות 2021
  | TOVANA| A.Y | All right Reserved קידום אתרים, בניית אתרים ומערכות דיגיטליות מתקדמות 0733753131
לקבלת
הצעת
מחיר
נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.