סליקה באינטרנט

כמות אדירה של עסקים בדרכם לצמיחה כלכלית, עושים מעבר לעולם הדיגיטלי. העולם הדיגיטלי מתפתח בארץ ובעולם באופן חסר תקדים ואוצר בחובו אפשרויות רבות המאפשרות לעסק שלכם להיפתח אל קהלי יעד ופלחי שוק חדשים ורבגוניים. מבחינה עסקית, מדובר פה בשיעורי צמיחה, לעיתים בלתי נאמדים, בהבדל ברמת ההכנסות ונפח העסקאות, בהשוואה לעסק שהוא לא מקוון. חשוב לציין שבהרבה מן המקרים, המעבר לשוק המקוון נעשה במקביל לשירותים פרונטליים של אותו עסק, כך שאפשרויות הרווח שלכם גדלות באופן משמעותי כמעט בלי סיכון להכנסות הקיימות שלכם. 

כניסה לעולם הדיגיטלי וסליקה באינטרנט הופכת את החנות שלכם לחנות פעילה מסביב לשעון הממשיכה לבצע רכישות וליצור לעסק שלכם הכנסות גם בזמן שאתם ישנים או עסוקים או פשוט שנסעתם לחופשה. בכתבה הזאת אנו רוצים להרחיב את ההבנה שסליקה באינטרנט והתאמה לעסק הם דברים קריטים עבור כל עסק. רמה מקצועית של חברת סליקה, רמה טכנולוגית ויצירתית, תאפשר לכם מימוש עסקי מלא עם תשתית ואפשרות לצמיחה עסקית נרחבת יותר בעתיד.

אם אתם עסק חדש או עסק בצמיחה הבודק את האפשרות להקים מערכי רכישה מקבילים בצורה של חנות מקוונת באתרים ייעודיים, כמו גם לינקים למוצרים דיגיטליים שונים תוכלו למצוא פה כמה רעיונות לאפשרויות הסליקה החדשניות באינטרנט, ועל שירותים חדשניים בתחום הסליקה באינטרנט שמציעה חברת פלאקארד ללקוחותיה. 

מערכי רכישה מקבילים למערך פרונטלי או מבוססים רק על בסיס מקוון, הם מאוד מגוונים והאפשרויות היום, יצירתיות מאי פעם. כדי להגיע לפתרונות המתאימים בניהול העסק שלכם עם  המעוף הנדרש והדיוק עסקי, דרושה לכם חברת סליקה בדומה לחברת פלאקארד, להתאמה המדויקת, המקצועית ויצירתית עם ליווי צמוד כדי להגיע למתבון המושלם עבור העסק שלכם ולתשתית של צמיחתו. חשוב במיוחד ליצור תשתית סליקה ראשונית חכמה ולקחת בחשבון את כל הפיתוחים הנדרשים לכם מבחינה עיסקית וטכנולוגית כדי להגיע למצב אופטימלי של שגשוג וצמיחה עסקית מבוקרת ומגובה באמצעים טכנולוגיים המתאימים, כמו בשירות מקצועי וזמין. 

בניית התשתית מבחינת הסליקה באינטרנט ושאר השלוחות של העסק באופן המקצועי שתיארנו, יאפשרו לעסק שלכם לצמוח באופן בריא וחזק. כיום, תוכלו למצוא בשוק אפשרויות רבות של מוצרים דיגיטליים כגון כרטיסים להופעות, כנסים, רהיטים, מסמכי לימוד, קורסים דיגיטליים המוצעים לתשלום באמצעות סליקה באינטרנט.

לצורך הפעלת החנות וירטואלית ושלל האפשרויות מקוונות לאופטימיזציה מרבית, יש צורך בבחירת חברת סליקה המתמחה בסליקה באינטרנט ומבצעת עבורכם את כל הפיתוחים שאתם צריכים  מאחורי הקלעים ואבטחת מידע מקסימלית  כדי שתוכלו לישון טוב בלילה, בזמן שהעסק שלכם ימשיך ליצור עבורכם מכירות. 

התקנה וחיבור של פלאגין חינם לאתרי מכירות מבוססים וורדפרס פשוט, קל ומהיר המוכר למערכת הסליקה של פלאקרד לדוגמה אתר למכירת מיטות ילדים באינטרנט.

 

פלאקארד הינה אחת מבתי התוכנה הגדולים בארץ למערכות חיוב אשראי וסליקה, פלאקארד מובילה  טכנולוגית בסליקת אשראי לעסקים בחנויות דיגיטליות עם מגוון כלים נגישים לכל סוגי הפלטפורמות כמו וורדפרס, מג'נטו, לשופיפיי, ג'ומלה, וויקס וחיבור למערכת חשבוניות של הלקוח. החברה משלבת מחלקת פיתוח ושירות מקצועי, מהיר ואמין, כבר יותר מ- 35 שנה. פלאקארד פועלת באופן שוטף ונותנת את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה, דבר המאפשר לבית העסק לעבוד בצורה שקטה ולקבל את כל הכלים שהוא צריך, החל  משירות לקוחות, ביצוע פעילות עסקית שוטפת ובריאה בכל הקשור לסליקה לעסקים בבית העסק וכמובן גם בעסקאות מקוונות באינטרנט עם כל החדשנות הטכנולוגית.

פלאקארד משיגה את היכולת לספק מענה אוטומטי ושוטף לבית העסק באמצעות השקעה בפיתוח של פתרונות קלים לניהול ולהטמעה, אבטחת מידע חזקה, ממשקים הדוקים לכל תוכנות ניהול, ומיצוי של טכנולוגיות הכי חדשות בתחום הסליקה לעסקים

 פלאקארד מפתחת מגוון כלים לבקרת כרטיסי אשראי שיאפשרו לעסק שלכם ולמנהלי כספים, מנהל עבודה וכל הצוות בתחום הפיננסי, השיווקי והאדמיניסטרטיבי, מערך עבודה פשוט, יעיל, מסודר ובטוח לשימוש בממשקים מרהיבים וידידותיים.

סליקה באינטרנט מתבצעת לרוב על ידי iframe מאובטחים למניעת זליגת מידע לתוכנות עוינות או להאקרים העוסקים בפריצות אלקטרוניות וגניבת מידע. אבטחת המידע בזמן רכישה אונליין באינטרנט היא הכרחית לפי התקנים המחמירים באבטחת מידע של חברות האשראי, הרוכש אצלכם בעסק ירצה להרגיש בטוח בעת רכישה והאזנה של פרטי כרטיס האשראי שלו בביצוע  הזמנה אונליין. כבעלי עסק, חברות וארגונים תוכלו להיות רגועים ולדעת שחברת פלאקארד עובדת בשיתופי פעולה הדוקים עם החברות המובילות ביותר בתחום אבטחת המידע לצורך שמירה על הגנה רב שכבתית ועומדת בתקנים המחמירים ביותר כדי שתוכלו לעסוק בפעילות העסק/ חברה/ ארגון שהם ידאגו לבנות לכם ממשחקי חיוב המותאמים לפעילות שלכם..

עוד פרמטר חשוב שבתור בעל עסק עם אופציות סליקה באינטרנט תרצו לקחת בחשבון, הוא נושא של הונאות: שימוש בכרטיסים גנובים והכחשת עסקאות. השוק כיום סובל מהפסדים כספיים עקב הונאות בכרטיסי אשראי, זאת במקרים בהם יש הכחשת עסקה על ידי בעל הכרטיס עקב שימוש בהזמנת מוצרים מכרטיס אשראי גנוב. כבעל עסק תהיה חשוף להפסדים כספיים במקרים כאלו כאשר הסחורה יצאה כבר מהעסק והעסקה אינה כשרה. פלאקארד, מובילה בתחום של זיהוי משתמש על ידי שיטת אימות דו-שלבי של פרטי משתמש, שיטת הגנה בה נדרש הרוכש לזיהוי ואימות נוספים על ידי קוד שנשלח לטלפון הפרטי, הנקראת 3D-Secure. פלאקארד מאפשרת הטמעת שיטת אבטחה זאת בעסקאות בחיוב באינטרנט, זאת על מנת להימנע מהונאות בכרטיסי אשראי בעסקאות מקוונות באינטרנט. 

עוד נדבך שתוכלו ליהנות ממנו, כבעלי עסק מקוון שסולק באינטרנט, תוכלו לראות ולפקח מהמחשב שלכם או הטלפון הנייד שלכם על עסקאות המבוצעות באינטרנט. פלאקארד נותנת לכם אפשרות על תוכנת "משרד אחורי" (Back Office) שיאפשר לכם לראות בדיוק אלו עסקאות בוצעו בכל האמצעים המקוונים שלכם, אם המדובר בחנות דיגיטלית, שירות דיגיטלי, תוכלו לבצע פילוחים שונים ודו"חות מגוונים לפי הצורך שלכם ולאפשר לכם ניתוחים של הנתונים לצורך פיננסי, אדמיניסטרטיבי, ולצורך בניית תרגילי שיווקי, ספירת מלאי, הזמנת מלאי וועוד..

סליקה באינטרנט היא חלק אינטגרלי כיום מהעסק המקוון שלכם והיא מחייבת חברת סליקה המעניקה לכם פתרונות מותאמים ומחייבות רמות אבטחה גבוהה, זאת מאחר וזהו חלק מאבני הבניין עליהם מושתת העסק וההכנסות שלכם ולכן חשוב לבחור חברת סליקה בעלת כלים רבים בקפידה רבה. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם נציג של  PeleTeam – צוות מקצועי של חברת פלאקארד שיוביל אתכם להצלחה עסקית על ידי ביסוס מערך הסליקה שלכם באינטרנט. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
רוצים לקבל פרטים נוספים?
פלאקארד Ⓒ כל הזכויות שמורות 2021
  | TOVANA| A.Y | All right Reserved קידום אתרים, בניית אתרים ומערכות דיגיטליות מתקדמות 0733753131
לקבלת
הצעת
מחיר
נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.