תשלום באמצעות ביט לעסקים

ביט: הדרך לתשלום לעסקים שמוכרים אונליין

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת כך, היא משפיעה לטובה ומקלה ברוב התחומים שלנו. גם בתחום תשלום באמצעות כסף השתנה בעקבות התפתחות הטכנולוגיה. אם פעם היה נהוג לשלם במזומן, באמצעות צ'ק, העברה בנקאית או סליקה כרטיס אשראי, כיום, תודות לטכנולוגיה, אפשר לשלם דרך ארנק דיגיטלי או באמצעות אפליקציות אחת מהאפליקציות היא אפליקציית ביט. מאמר זה יעסוק בתשלום באמצעות ביט לעסקים. 

מהי אפליקציית BIT?

ביט הינה אפליקציית תשלום במובייל, המאפשרת להעביר כספים באמצעות כל טלפון חכם למטרות שונות כמו: מטרות עסקיות או פרטיות. אפליקציה זו פותחה ע"י בנק הפועלים, אך היא אינה מגבילה את השימוש שלה רק ללקוחות הבנק שלה, אלא כל לקוח בנק שרוצה להשתמש באפליקציה זו יכול. 

אפליקציה זו היא דרך חלופית לשיטות התשלום בין בני אדם. אם בעבר היו משתמשים באופן קבוע בתשלום במזומן, באמצעות צ'ק, באמצעות הוראת קבע או על ידי סליקת כרטיסי אשראי, וזה היה תהליך מסובך, היום תודות לאפליקציה בכמה לחיצות, תוכלו להעביר כסף.

מי יכול להשתמש באפליקציה זו?

כל מי שרוצה להעביר כסף בין חבר, מישהו מהמשפחה, קולגה מהעבודה או קרבה אחרת. זהו שירות של בנק הפועלים, אך כל לקוחות שאר הבנקים יכולים להשתמש בה. 

איך האפליקציה עובדת?

צעד ראשון הוא להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות המתאימה למערכת הטלפון ולבדוק ששייכתם כרטיס אשראי בו. יש להוסיף חשבון בנק אליו תרצו לקבל את הכסף ויש להוסיף כרטיס אשראי בשביל לחייבו בבוא העת. 

כאשר אתם שולחים כסף, האפליקציה מתריעה לצד השני בSMS, ומציגה את פרטי העברה. הכסף עובר ישירות לחשבון הבנק של מקבל התשלום.

כדי להעביר לאדם אחר כסף, עליכם לבחור את האדם הרצוי מאנשי הקשר שלכם, לבחור סכום רצוי וניתן גם להוסיף סיבת העברה. בזמן העברת הכסף, האפליקציה מחייבת את כרטיס האשראי לפי מה שהוזן בעת ההרשמה. הכסף יירד אוטומטית מחשבון הבנק במועד חיוב האשראי. זהו פתרון סליקה המייתר את התשלום  והשימוש בסליקת כרטיסי אשראי במכשיר סליקה.

סליקה אשראי לעסק

ביט – תשלום לעסקים שמוכרים אונליין באמצעות BIT

חברת PELECARD מאפשרת תשלום באמצעות ביט לעסקים. חברתינו עשתה את התאמות הטכנולוגיות על מנת לאפשר לכלל לקוחותינו להשתמש באפליקציית ביט ללא קושי. 

אנו מספקים מסופון פניפד לחיוב כרטיסי אשראי ובהם ניתן גם להעביר תשלום בביט או דרך ארנק דיגיטלי.

למה כדאי לרכוש מחברת PELECARD מכשיר סליקה התומך בביט?

מעבר לכל ההתאמות שחברתינו עשתה עבור לקוחותיה ישנן עוד סיבות רבות למה כדאי לקנות מאיתנו מכשיר סליקה לתשלום באמצעות ביט לעסקים, והן:

  • צוות תמיכה מוביל
  • ממשקי סליקה לכל תוכנות הניהול המובילות
  • סליקת אשראי מאובטחת עם תקן 1 LEVEL PCI
  • ניסיון ואמינות שנצברו קרוב ל-30 שנות ניסיון.

לסיכום, אפליקציית ביט הינה אפליקציה להעברת כספים בין אנשים ועסקים. זהו שירות שפותח ע"י בנק הפועלים, אך כל לקוחות הבנקים יכולים להשתמש בה. אפליקציה זו היא דרך חלופית להעברת כספים במקום השיטות ישנות כגון: תשלום במזומן, צ'ק או דרך סליקת כרטיסי אשראי.
חברת PELECARD מאפשרת תשלום לעסקים באמצעות מערכת ביט. חברתינו תתמוך בכם מההתחלה ועד לסופו של התהליך ומעבר לו.
רוצים לדעת עוד על בנושא זה? התרשמתם? השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
רוצים לקבל פרטים נוספים?
פלאקארד Ⓒ כל הזכויות שמורות 2021
  | TOVANA| A.Y | All right Reserved קידום אתרים, בניית אתרים ומערכות דיגיטליות מתקדמות 0733753131
לקבלת
הצעת
מחיר
נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.