פלאקארד משיקה פתרון התאמות אשראי – מספק לרואי חשבון שקיפות לפעילות האשראי

ארגונים הסולקים באמצעות כרטיסי אשראי חשופים למקרים רבים בהם לא התקבלה הכנסה מכרטיסי האשראי, למרות שהתקבלה הודעה על חיוב בעת ביצוע העסקה. הדבר נובע ממספר סיבות: כשל טכנולוגי, התנהלות שגויה של אחד מהגורמים המעורבים, התכחשות לעסקה מצד הלקוח או טעות אנוש של מחייב הכרטיס.

CrediMatch, פתרון חדש להתאמות כרטיסי אשראי מבית פלאקארד, מאפשר לארגונים לאתר בזמן אמת מקרים בהם התרחשה בעיה בסליקת האשראי ולהגיב בהתאם, לפני שהעסקה הופכת להכנסה אבודה. הפתרון מבצע באופן שוטף ובצורה אוטומטית השוואה בין החיובים ולתקבולים, מציג את התוצאות במערכת מקוונת או כחלק מממשק עם מערכת הנהלת החשבונות של הארגון. הפתרון מספק למנהלי הכספים שליטה ובקרה מלאים על פעילות האשראי.

"קיים קושי לבצע בקרה עבור עסקאות אשראי, בעיקר בארגונים המחייבים מאות ואלפי כרטיסי אשראי ביום. הסתמכות על רישומי חברות האשראי, הבנקים וחברות הסליקה השונות אינה מספקת", אמרה קרן בראון צמיר, מנכ"לית פלאקארד. " ארגונים הבוחרים לעקוב אחר התאמות כרטיסי אשראי בצורה המסורתית, באמצעות מחלקת הנהלת חשבונות, מקצים משאבים רבים ויקרים של כח אדם, וחשופים לשגיאות בעקבות עומס העבודה. פתרון התאמות האשראי חוסך לארגונים ימי עבודה רבים, ומאפשר להשיג 100% דיוק בניהול האשראי".

"מערכת התאמות האשראי המקוונת מהווה בשורה של ממש עבור ארגונים רבים שלא היו מסוגלים עד היום להעמיד את המשאבים לבקרה ידנית על האשראי. המערכת מאפשרת להם לעקוב אחר פעילות האשראי, במודל של מנוי חודשי, ללא צורך להטמיע פתרון טכנולוגי בארגון עצמו", הוסיפה בראון צמיר,

עדכון יומי

היתרון הגדול של מערכת ההתאמות נובע מהעדכון השוטף, המאפשר טיפול בזמן אמת בבעיות המתעוררות בפעילות האשראי.
"ארגונים רבים מסתמכים על הודעות המתקבלות מחברות האשראי כדי לטפל בבעיות בתהליך האשראי. הודעות המתקבלות פעמים רבות רק בסוף חודש עבודה. הדבר יוצר עומס בתקופות קצרות, גורם לטיפול דחוי בבעיות, ובסופו של דבר משפיע על הכנסות החברה. היכולת לקבל תמונת מצב יומית מעודכנת משנה את דרך העבודה בתחום האשראי", אמר יניב עוז, מנהל מוצר CrediMatch.

רמה חדשה של שליטה

מעבר לזיהוי המדויק של בעיות בתהליך החיוב והטיפול המהיר בהן, מערכת התאמות האשראי גם מאפשרת לנהל בצורה יעילה את חיובי העמלות מצד חברות האשראי ולזהות בהן חריגות. בנוסף, מנהלי כספים ובעלי עסקים יכולים לצפות בכל רגע נתון בתזרים האשראי העתידי הנובע מתשלומים דחויים, ולקבל תמונת מצב אמיתית. ארגונים המנהלים מועדוני לקוחות באמצעות כרטיסי אשראי יכולים גם לבחון בקלות את ההכנסות מול העלויות של הפעילות.

"בארגונים רבים פעילות האשראי נחשבת לקופסא שחורה. בחלק מהארגונים משקיעים משאבים רבים כדי לאסוף את הנתונים ולבצע התאמה בין העסקאות שבוצעו לבין התקבולים", אמר יניב עוז, מנהל מוצר CrediMatch.ה בראון צמיר. "פתרון ההתאמות פותח במטרה לספק רמה חדשה של שקיפות לתוך פעילות האשראי. מנהלים בארגונים מקבלים תמונת מצב רציפה אודות מאפיינים שונים של הפעילות וזוכים לשליטה מחודשת בתזרים – מצד ההוצאות ומצד ההכנסות".

כיצד המערכת עובדת?

המערכת קולטת נתוני עסקאות ממערכת ש.ב.א, מחברת הסליקה או מהמערכת החשבונאית של העסק ומבצעת התאמת נתונים מול קבצי הזיכויים של חברות האשראי השונות ו/או חברות הניכיון, במטרה להציף חריגים כגון הכחשת עסקה, והצגת נתונים וסטטיסטיקות נוספות לבעל העסק. מודול הנהלת החשבונות של המערכת מבצע השוואה בין נתוני מערכת הנהלת החשבונות של הארגון ונתוני חברות האשראי ומאפשר ליצור ממשקים עם מערכת הנהלת החשבונות של העסק לצורך רישום פקודות יומן אוטומטיות אצל הלקוח. יכולת זו, הייחודית לתוכנת CrediMatch מביאה לחיסכון רב במשאבי האנוש ומאפשרת דיוק מירבי ובכך משפרת את ניהול העסק וביצועיו.

לפרטים נוספים אודות פתרון התאמות האשראי

מיזם CrediMatch
CrediMatch מבית פלאקארד פותח תוך שילוב בין ידע נרחב בהנהלת חשבונות של ארגונים בכל הגדלים, והיכרות עם הבעיות עימן מתמודדים מנהלים בארגונים אלו, לבין יכולות טכנולוגיות מובילות בתחום האשראי שפותחו בפלאקארד בלמעלה מעשור של פעילות. הפתרון האינטרנטי מותאם לארגונים קטנים ובינוניים באמצעות מערכת מקוונת קלה להפעלה, וכן לארגונים גדולים, כפתרון מלא הכולל ממשק למערכת הנהלת החשבונות של הארגון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
רוצים לקבל פרטים נוספים?

פלאקארד - pelecard Ⓒ כל הזכויות שמורות 2024

לקבלת
הצעת
מחיר
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.